İntra Hakkında

İNTRA BİLİŞİM A.Ş., Temmuz 1997'de girişim sermayesi şirketi olarak bilişim sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Kamu ve özel sektör kurumlarına anahtar teslimi projeler gerçekleştiren İNTRA, oluşturduğu stratejik iş ortaklıkları ile müşterilerine geniş kapsamlı çözümler sunmaktadır.

İNTRA, müşterilerine, tedarikçilerine, çalışanlarına, ortaklarına ve topluma karşı sorumluluklarını yerine getirmek için kaynaklarını rasyonel olarak kullanmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Bu hedefe ulaşırken İNTRA, dürüstlükten ve kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir.

Şirketimizin temel faaliyet alanı olan bilişim destek hizmetleri uzman kadrolaşmanın yanısıra bu kadroların sürekli olarak eğitimini de gerektirmektedir. İNTRA'nın temel gelişme stratejisi, sektörün en dinamik faaliyet alanı olan destek hizmetleri alanında personelinin sürekli eğitimi için kaynak ayırmaktır. Şirketimiz, sözkonusu hizmetleri sunarken, tek firma veya marka yerine, kendi alanlarında dünya liderliğini sürdüren markalarla çalışmaktadır.

Şirketimizin, müşterileri ile arasındaki ilişkide hareket noktası, hizmet verilen kurumun amaçlarıdır. Bu yüzden verilen her hizmetin bu amaçlar ile uyum içinde olup olmadığı göz önünde bulundurulur. İNTRA BİLİŞİM A.Ş.'nin misyonunu belirleyen temel üç unsur dürüstlük, verimlilik ve sürekliliktir. İlkemiz, sergilediğimiz her davranışın bu amaçlara uygun olmasıdır.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001 : 2015

ISO 20000 - 1 : 2011

ISO 27001 : 2013